SMS pôžička ihneď na účet

0
5098

Rýchla doba si vyžaduje rýchle a efektívne fungovanie všetkého. To sa samozrejme týka aj peňazí, ktoré sú v obehu neustále. Svet patrí technológiám a tomu sa pochopiteľne prispôsobuje aj trh s pôžičkami. Minimálne jeden mobilný telefón vlastní každý a poslať správu nestojí takmer nič. Preto už pár rokov existujú SMS pôžičky, ktoré sú nový typ úverov poskytovaných na bankový účet do niekoľkých minút.

Minipôžička rýchlo

Všetko funguje jednoducho prostredníctvom textovej správy, ktorú záujemca odošle na príslušne číslo v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd hneď ako zistí, že potrebuje peniaze. Vďaka tomu bude môcť požiadať o pôžičku aj v prípadoch núdze, kde budú rozhodovať naozaj sekundy a internet nebude k dispozícii. SMS pôžička je najrýchlejší spôsob k peniazom, ktoré človek potrebuje na krátku dobu. Ak ste podnikateľ a potrebujete si prepočítať výšku sms pôžičky bez DPH využite jednoduchý nástroj pre výpočet DPH.

Pôžička cez sms bez registra

V tomto prípade neplatí žiadne obmedzenie na základe príjmu alebo predchádzajúcich pôžičiek. Podstatné je, aby záujemca vedel, koľko si chce požičať a kedy peniaze vrátiť. Nikomu nemusí dokladovať svoj príjem. Podstatné je  len to, že pôžičku včas splatí. Obmedzenie v prípade SMS pôžičiek je to, že z jedného čísla môže požiadať o pôžičku len jeden človek. Je to pochopiteľne z bezpečnostných dôvodov, pretože aj on je tým pádom chránený. Preto sa stále overuje dané telefónne číslo a jeho spojitosť s osobou.

SMScredits

Lídrom na trhu v poskytovaní sms pôžičiek je spoločnosť SMSCREDITS, ktorá ponúka svojim klientom úver až do výšky 350€, len prostredníctvo poslanej SMS pôžičky. Registrácia na stránke poskytovateľa je nezáväzná a veľmi rýchla. Nepotrebujete k tomu internet, poniaze máte ihneď k dispozícii a môžete si nastaviť ľuvovoľnú dobu splatnosti alebo výšku splátky. SMS pôžička pre vás na mieru.

SMS pôžička ihneď na účet
4.8 (96.92%) 13 votes