pondelok, 4 marca, 2024

Žiadosť o rýchlu pôžičku ↓↓↓

  Ak ste už vyplnili ŽIADOSŤ O RÝCHLU PÔŽIČKU, môžete vyplniť ďalšie, kliknite nižšie na ŽIADOSŤ č.1 potom č.2, č.3 a č.4. zvýšite tak šancu pre získanie pôžičky ↓↓↓

  ziadost1-222x300 Chcem pozicku
  ziadost2-222x300 Chcem pozicku
  ziadost3-222x300 Chcem pozicku
  ziadost4-222x300 Chcem pozicku

  Ak máte aj vy problém zorientovať sa v názvoch alebo druhoch pôžičiek, prinášame vám stručný prehľad termínov, ktoré je potrebné vedieť, ak zvažujete úver.

  Najbežnejšie typy úverov

  Úver je akékoľvek požičiavanie si finančných prostriedkov vďaka bankovým, či nebankovým inštitúciám. Pri všetkých druhoch úverov platí, že banka si vašu bonitu, či schopnosť úver splácať, preverí v úverovom registri. Po úspešnom preverení a schválení peniaze pripíše na výlučne na bankový účet.

  Medzi najčastejšie úvery patrí:

  Úver na čokoľvek – pôžička, pri ktorej nikto neoveruje, na aký účel požičané peniaze využijete.

  Úver na auto – aj úverov na auto je niekoľko druhov, vozidlo si dnes môžete zakúpiť na tretinky, prípadne na báze mesačných splátok s akontáciou, alebo bez.

  Úver na podnikanie – pre začínajúcich podnikateľov, prípadne pre podnikateľov, ktorí potrebujú finančnú injekciu, existuje takisto úver, ktorý im pomôže nakopnúť ich podnikanie alebo prežiť ťažšie časy.

  Úver bez registra – určite ste sa už stretli s pojmom pôžička bez registra, sms pôžička prípadne pôžička na ruku. Kedysi bolo získanie tejto pôžičky bezproblémové, dnes je však potrebné spĺňať niekoľko podmienok, ktoré si banka preveruje v úverovom registri

  O pôžičku môže žiadať:

  • Nezamestnaný
  • Zamestnaný
  • Podnikateľ
  • Dôchodca
  • Manželia a mladomanželia
  • Ženy na materskej dovolenke