Polícia zadržala Martina, Mikuláša a Štefana, ktorí údajne ukradli viac ako stotisíc eur

0
44

4.8.2019 (Webnoviny.sk) – Počas policajnej akcie v okrese Michalovce zadržali troch mužov, ktorí ukradli 190 000 eur. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa košickej polície Lenka Ivanová, zadržané osoby následne umiestnili do cely policajného zaistenia.

“Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania 43-ročný Martin z okresu Michalovce, 30-ročný Mikuláš z okresu Sobrance a 18-ročný Štefan z okresu Michalovce v marci tohto roku, po predchádzajúcej vzájomnej dohode, neoprávnene vnikli na pozemok jedného z rodinných domov v obci Černe Pole, okres Michalovce a z jednej z miestností domu odcudzili finančnú hotovosť 190 000 eur,” uviedla hovorkyňa.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach po vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov a vykonaní potrebných procesných úkonov trojlístok mužov obvinil z obzvlášť závažného zločinu krádeže v jednočinnom súbehu so zločinom porušovania domovej slobody, spáchaného formou spolupáchateľstva.

Krajský policajný vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na väzobné stíhanie všetkých troch obvinených mužov, ktorým v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov.

Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zadržala Martina, Mikuláša a Štefana, ktorí údajne ukradli viac ako stotisíc eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Polícia zadržala Martina, Mikuláša a Štefana, ktorí údajne ukradli viac ako stotisíc eur
Bol článok užitočný?