SMS pôžičky online

0
1053

SMS pôžičky cez mobil majú predovšetkým za cieľ uľahčiť ľuďom cestu k získaniu peňazí a tým urýchliť celý proces poskytovania úveru. Jednou z ďalších výhod SMS pôžičky online je aj eliminovanie byrokracie, papierovačiek, či osobných stretnutí na pobočkách.

woman-using-phone-car-1024x576 SMS pôžičky online

Pre koho je SMS pôžička vhodná?

SMS pôžička je vhodná pre každého, kto potrebuje vykryť krátkodobý nedostatok financií. SMS pôžička online je jednoduchou alternatívou klasických pôžičiek. Ide o tzv. minipôžičku, čo znamená, že si môžete požičať aj malé čiastky peňazí. Po SMS pôžičke môžete siahnuť aj vtedy, ak máte do výplaty ďaleko a nemáte dostatok hotovosti na zaplatenie nečakaných výdavkov. V prípade, ak potrebujete vyriešiť krátkodobé finančné problémy, je SMS pôžička tou najideálnejšou voľbou. SMS pôžičky bývajú neúčelové, preto ich klient môže využiť na čokoľvek.

Rýchla pôžička cez internet

Na to, aby vám schválili SMS pôžičku budete potrebovať iba váš mobilný telefón. Veľkou výhodou je aj minimum podmienok pre získanie pôžičky. Čo musíte splniť je to, že ste dovŕšili aspoň 18 rokov a máte trvalý pobyt na Slovensku. S vybavením SMS pôžičky nie sú spojené žiadne poplatky. Po odoslaní žiadosti vás bude poskytovateľ SMS pôžičiek informovať o tom, či vám pôžičku schvaľuje, alebo naopak zamieta. Peniaze sa po schválení posielajú na bankový účet, a na účte bývajú väčšinou pripísané do 24 hodín.

Pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď

Niektoré rýchle SMS pôžičky sú dostupné aj ľuďom bez príjmu alebo ľuďom, ktorí sú zadlžení. Minimálnu výšku príjmu potrebnú pre získanie úveru zákon nestanovuje a preto záleží najmä na spoločnosti, či pôžičku poskytne či nie. Požiadanie o SMS pôžičku je však v prípade, že máte dlhy, nebezpečné.

SMS pôžička a nevýhody

Aj tento typ pôžičky má však nevýhody. Pri nezodpovednom splácaní sa môžete dostať do veľkých problémov. Myslite na to, že pôžička by mala byť iba krátkodobá záležitosť a požičiavate si iba potrebný obnos peňazí, ktorý dokážete splatiť v stanovenom termíne. Doba splatnosti býva v tomto prípade jeden až niekoľko týždňov.

Kto poskytuje SMS pôžičky?

SMS pôžičky poskytujú výhradne nebankové spoločnosti. Lídrom na trhu v poskytovaní sms pôžičiek je spoločnosť SMSCREDITS, ktorá ponúka svojim klientom úver až do výšky 350€, len prostredníctvo poslanej SMS pôžičky