Veľtrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA oznámili náhradný termín konania

0
115

20.3.2020 (Webnoviny.sk) – Veľtrhy poľnohospodárskej techniky, ktoré v Brne každoročne navštívia tisíce Slovákov, ohlásili zrušenie pôvodného termínu plánovaného na začiatok apríla už 5. marca. Nový termín veľtrhu je definitívne stanovený na 11. – 15. apríla 2021. Došlo tak v súvislosti s preventívnymi opatreniami na zamedzenie, respektíve spomalenie šírenia nového koronavírusu.

Viac k téme Ekonomické dopady koronavírusu

„Veľtrhy Brno v spolupráci s odborovými zväzmi informovali o zrušení veľtrhov všetkých vystavovateľov už 5. marca, a to písomnou formou. O ďalšom postupe budeme s jednotlivými subjektmi konať individuálne. Informácie pre návštevníkov, ktorí sa na veľtrh chystali, zverejňujeme na našich webových stránkach,“ uviedol generálny riaditeľ Veľtrhov Brno, Jiří Kuliš.

Obdobné rozhodnutie ako Veľtrhy Brno v prípade veľtrhov TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA prijala aj spoločnosť Terinvest, ktorá je usporiadateľom podujatia AMPER – Medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, energetiky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia. V tomto prípade je náhradný termín stanovený na 16. – 19. 3. 2021.

Viac k témam: Ekonomické dopady koronavírusu, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Veľtrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA oznámili náhradný termín konania © SITA Všetky práva vyhradené.

Veľtrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA oznámili náhradný termín konania
Bol článok užitočný?